menu close menu

Plisy

Plisy

Plisy są osłonami okiennymi, które zapewniają ochronę przed nasłonecznieniem, przy okazji pełniąc rolę atrakcyjnego elementu wystroju wnętrza. Oferujemy wiele typów plis, oraz materiałów z których są wykonywane, dzięki czemu możliwe jest zaprojektowanie ich do potrzeb zamawiającego oraz pasujących do wyglądu budynku. Umożliwiają zasłanianie różnych części okien, od spodu i od góry. Mogą być stosowane w nich tkaniny przezroczyste lub całkowicie nieprześwitujące. Plisy są również świetnym rozwiązaniem do okien o nietypowych kształtach, tam gdzie nie zastosujemy klasycznych rolet. Użyjemy je do okien o kształtach trójkątnych, a nawet trapezowych. Cenione są również za ich efektywny wygląd, będąc efektownym elementem wystroju wnętrz. Popularne modele, oferowanych przez firmę Vitre Śląsk pozwalają na osiągnięcie dowolnego efektu dekoratorskiego, przy jednocześnie pełnej funkcji zasłony okiennej.


Stosowane przez nas plisy pozwalają na przysłanianie dowolnego fragmentu okna poprzez przesuwanie ich elementów w dwie strony, sterowane linką. Mocowania są ukryte w obudowie i nie ma w nich wystających elementów. Dostępna są w szerokim zakresie kolorystycznym i profile można dobrać w wielu pasujących do wnętrza barwach.

Ciekawym rozwiązaniem są także plisy do okien dachowych, używane tam gdzie nie można zastosować tradycyjnych żaluzji. Wyposażone są w zabezpieczające linki ze stali, które podtrzymują ją przed opadaniem. Pozwala przysłonić dowolny fragment takiego okna. Profile tego modelu dostępne są w tradycyjnych, najczęściej wybieranych kolorach ścian i sufitów.

Nasza firma oferuje montaż plis na Śląsku (Katowice i inne miasta) z dojazdem do klienta i pomiarami wykonywanymi przez specjalistów. Skontaktuj się jeżeli chcesz poznać jeszcze więcej szczegółów.

Facebook