menu close menu

Żaluzje panelowe

Żaluzje panelowe

Dedykowane do dużych okien lub przeszklonych drzwi. Ich bardzo dużą zaletą jest wysoka dekoracyjność, umożliwiające użycie wielu rozwiązań kolorystycznych przez dobór różnych materiałów – tkanin. Dostępna szeroka gama barw i wzorów pozwala na całkowite dostosowanie wyglądu zgodnie z aranżacją wnętrza i projektowanym przeznaczeniem pomieszczenia. Znakomicie dekorują zarówno powierzchnie biurowe jak i duże pokoje mieszkalne. Na system składają się szyna aluminiowa oraz mocowane do niej pionowe pasy tkanin, przesuwane przez sznur. Są one elastyczne w montażu i można je zastosować wszędzie: we wnęce okna, na ścianie lub w suficie.

Dodatkowo, użycie zasłon typu Panel Track, umożliwia dzielenie pomieszczenia w stylu japońskich parawanów. Możliwość otwierania lub zamykania wyznaczonych miejsc pomieszczenia sprawdza się zarówno w dużych domach, jak również w niewielkich wnętrzach.

Sterowanie tym rodzajem zasłon odbywa się za pomocą sznura, który ściągamy i rozsuwa indywidualne panele. Ciekawym rozwiązaniem jest również sterowanie każdym panelem indywidualnie za pomocą dekoracyjnych magnesów lub tzw. sztycy. Mogą być także sterowane zdalnie, z silnikiem elektrycznym uruchamianym na pilota lub za pomocą włącznika naściennego.

Facebook